współpraca

Współpraca dla agentów.

Oferuje współpracę wszystkim osobom, które są zainteresowane pracą na stanowisku agenta kredytowego. Niezależnie czy jest to osoba, która poszukuje dodatkowej pracy w celu zdobycia dodatkowego źródła dochodu czy też poszukuje pracy na pełen etat każda z takich osób może podjąć współpracę z nami. Niezależnie od pory dnia czy to za dnia czy nocą firma zawsze służy pomocą. Nasza Firma należy do firm prężnie się rozwijającym na rynku. Są także liderem na rynku w branży pośrednictwa kredytowego. Cały czas prowadzą do tego by mogli się rozwijać dlatego też cały czas prowadzą nabór na nowych agentów mobilnych. Obecnie jest już ich ponad 13 tysięcy. To właśnie dzięki mobilnym agentom Kredytum.pl cieszy się zaufaniem pośród swoich klientów, to właśnie oni pomogli w zbudowaniu ogromnej sieci sprzedażowej w Polsce. Dlatego też oferta pracy na stanowisku agenta kredytowego jest ofertą firmy, która pracuje na krajowym rynku. Także jak widać, dzięki temu że firma posiada ogromny prestiż praca tutaj brzmi bardzo zachęcająco.

Kredytum.pl każdemu agentowi kredytowemu z osobna jest w stanie zagwarantować satysfakcjonującą pracę, która będzie niosła za sobą satysfakcję zawodową. Praca ta daje możliwość zarobienia naprawdę godnych i prawdziwych pieniędzy. Wynagrodzenie każdego agenta to prowizja od każdej przeprowadzonej transakcji.

Kredytum.pl zaprasza do współpracy wszystkich tych, którzy posiadają zdolności interpersonalne za pomocą których będą w stanie przekonać dużą ilość klientów do skorzystania z bogatej oraz atrakcyjnej oferty, która posiada usługi oraz produkty. Wiele firm wymaga od agentów odpowiedniego wykształcenia czy kwalifikacji Kredytum.pl tego nie wymaga. A dlaczego Kredy-tum.pl tego nie wymaga? Ponieważ są przekonani, że nie gwarantuje to doskonałej znajomości na rynku produktów finansowych. Najważniejsze jest to by agent w swojej pracy e pełni się angażował w jej wykonywaniu a Kredytum.pl zapewni odpowiednie szkolenia, które pozwolą na zdobycie doświadczenia. Szkolenia pozwolą na wyszkolenie profesjonalnych agentów kredytowych. Dzięki odpowiednim szkoleniom oraz zaangażowaniu agent ma możliwość na zarobienie i to już przy jednej transakcji aż 26 000 tysięcy złotych. Wszystkie szkolenia, które zapewnia Kredytum.pl są całkowicie bezpłatne.

Agenci również po podpisaniu umowy z Kredytum.pl mają dostęp do niezbędnych narzędzi, które mają na celu ułatwienie im wykonywanej pracy. Są to programy oraz instynktowny system. Narzędzie to pozwala na odnalezienie w jednym miejscu wszystkich oferowanych usług, daje również możliwość przeprowadzenia całego procesu sprzedażowego.

Wszystko to jest dostępne za pomocą zwykłego komputera i w dodatku zupełnie za darmo. Aby móc korzystać z wyżej wymienionych narzędzi i cieszyć się wykonywaniem pracy a do tego zarabiać naprawdę duże pieniądze wystarczy podpisać umowę z Kredytum. pl.

Oprócz tego, że każdy agent ma zagwarantowane bezpłatne szkolenia oraz wachlarz narzędzi to również może liczyć na pomoc w promocji oraz marketingu. Są to darmowe ulotki, materiały reklamowe oraz specjalnie tworzone dla poszczególnych agentów strony internetowe. Wystarczy jedynie umiejętnie świadczyć usługi finansowe.

Kredytum.pl zaprasza do współpracy wszystkich tych, którzy posiadają umiejętności interpersonalne, lubią rozmawiać oraz bezpośrednio spotykać się z ludźmi. Nie boją się wyzwań. Statystyki pokazują, że co piąty Polak chciałby skorzystać z dodatkowej pomocy finansowej. To właśnie Kredytum.pl posiada najbardziej atrakcyjne produkty. Kredytum.pl zaprasza do kontaktu wszystkie osoby, które czują się na siłach by podjąć współpracę.

Współpraca dla pośredników finansowych.

Kredytm.pl jak już wyżej wspomniałam są liderem na rynku w branży pośrednictwa kredytowego. Oferują produkty finansowe ponad 11 banków oraz 15 firm pożyczkowych. Posiadają największą liczbę usług, które najwyższej jakości. Rynek pośrednictwa kredytowego to domena Kredytum.pl, ponieważ są w stanie spełnić najtrudniejsze oczekiwania klientów. Mimo tego cały czas dążą do tego aby ich usługi nie opierały się tylko na branży finansowej ale również innych. Nie chcą stać w miejscu tylko wręcz przeciwnie chcą się rozwijać. Dzięki temu, że posiadają kanały dystrybucyjne, o których zaraz powiem oferują współpracę każdej firmie pożyczkowej, która chciałaby zwiększyć swój zasięg i pozyskać większą liczbę klientów.

Kredytum.pl zapewnia indywidualne warunki dla każdego potencjalnego partnera z branży finansowej. Jak już wyżej wspomniałam nie chcą ograniczać się tylko do branży finansowej. Dzięki współpracy z jedną z największych sieci komórkowych w Polsce posiadają również inne ogromne doświadczenia, które pozwalają im na przykład na sprawne prowadzenie sprzedaży kredytu gotówkowego. Posiadają oferty z kategorii leasingu jak i telefonu z abonamentem.

Dlatego też chcą rozszerzać swoje branże o inne. Między innymi są zainteresowani współpracą z takimi branżami jak: telekomunikacyjna, energetyczna, reklamowa, ubezpieczeniowa, motoryzacyjna, handlowa i inne. Każdy kto zechce nawiązać współpracę z Kredytum.pl może liczyć na to, że Kredytum.pl chętnie podzieli się swoim doświadczeniem oferując reklamę i sprzedaż dodatkowych produktów przez pracowników.

Z Kredytum.pl współpracuje już ponad 13 tysięcy agentów jest to oczywiście tylko jeden z kanałów dystrybucyjnych, jaki posiada Kredytum.pl. Posiadają także call center oraz strony internetowe.

Agenci mobilni – jak już wyżej wspomniałam jest już ich ponad 13 tysięcy. Praca ich polega na pozyskiwaniu nowych klientów oraz oferowanie usług oraz produktów Kredytum.pl Są w stanie również oferować produkty i usługi wszystkich tych branż, które zechciały by współpracować. Dzięki temu, że są mobilni nic nie stoi na przeszkodzie by dotarli nawet w najdalszy zakątek do klienta. Bezpośredni kontakt klienta z agentem mobilnym pozwala na dokładne zapoznanie się z całą oferta usług oraz produktów.

Call center – jest to cały dzieł wykwalifikowanych oraz wyszkolonych tele – doradców, którzy wyróżniają się także długim stażem pracy. Codziennie kontaktują się z setkami osób w celu oferowania usług i produktów Kredytum.pl Również ten kanał dystrybucyjny może informować klientów o usługach i produktach branż współpracujących.

Strony internetowe – dzięki nim internauci mają możliwość codziennie dowiadywać się o wszystkich dostępnych usługach oraz produktach. Kredytum.pl posiada już 2000 stron internetowych, które są cały czas są ulepszane i unowocześniane przez programistów i copywriterów.

Kredytum.pl zaprasza do współpracy wszystkie branże, które są zainteresowane współpracą. W celu kontaktu wystarczy wypełnić formularz, który znajduje się na stronie internetowej. Każdy agent po przeanalizowaniu formularza kontaktuje się w możliwie jak najszybszy sposób.

*artykuł sponsorowany