Pożyczki w 15 min wady zalety oraz przydatne informacje na temat który jest często podejmowany przez różne osoby

O pożyczkach tych szybkich w 15 min kilka informacji oraz mini poradnik co i jak by każda ze stron była maksymalnie zadowolona oraz by z uwagą podchodzić do ofert

Pożyczki w 15 min

Niewątpliwą zaletą jest szybka realizacja. Szybkość od złożenia wniosku do punktu wypłaty na konto. Można bardzo szybko cieszyć się pieniędzmi i zrealizować swoje plany,natomiast wszystko jest zależne od rodzaju firmy pożyczającej i naszej sytuacji zdolnościowej ( kredytowej) .

Wady natomiast można wymieniać w bezliku dlaczego? Choćby nawet dlatego,że możemy tak bardzo dać się ponieść emocjom,że nie przeczytamy wszystkiego co jest napisane tzw drobnym druczkiem,bądź nawet nie odczytamy połowy regulaminu. Kolejną wadą z setki może być np kwota pozostała do spłaty ( procent) czasem dość wysoki procent. W zamian za tak szybką pożyczkę możemy dostać w prezencie RRSO na poziomie nawet 300 % !  ( RRSO jest to Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania) . Uczciwe firmy jednak nie ukrywają tego punktu a,już w suwaku gdzie wybieramy kwotę pożyczki pojawia się Nam ile mamy do spłaty.
Kolejny minus to czas na spłatę. Jest on w 90% taki sam czyli 30 dni,są jednak wyjątki i może być to nawet dwa,trzy lub sześć miesięcy ! Uwarunkowane jest to ogólną strukturą firmy itp. Upewnijmy się najpierw czy jesteśmy w stanie spłacić na czas i czy w ogóle jesteśmy wypłacalni.

Pożyczka w 15 co ma na celu

Przede wszystkim to chwyt marketingowy. Przyciąga mnóstwo osób,które nie chcą czekać na decyzję po kilka dni i być weryfikowanymi na 100 sposobów. Wiadomo,że jak klient zobaczy ogłoszenie np „pożyczka ” i drugie „pożyczka na dowód w 15 min” to oczywiste,że wybierze opcję nr 2. Istnieje również wysokie prawdopodobieństwo,że poleci taką opcję innym osobom,a to zwiększy zyski firmy.

Są firmy,które oferują usługi finansowe inne niż chwilówki np kredyty i inne i to również w 15 min ( mniej więcej) ale gdy dojdziemy do sedna okaże się,że to tylko decyzja ! A sama operacja podpisania umowy i wypłaty środków odbywa się po po jakimś czasie i niekoniecznie online ! .

Uwaga na oszustwa            
Uff tu trochę o tym można pisać,ale skupmy się jednak na najważniejszych punktach. Po pierwsze  takich pożyczek nie udzielają banki a firmy finansowe po drugie często trafiają się oferty dla osób bezrobotnych bądź ze złą historią kredytową czy nawet komornikiem i związanymi z nim zajęciami. Są jednak oferty od osób prywatnych i tu należy skupić największą uwagę. Nie są,to na pewno uczciwe osoby a najczęściej są to wyłudzacze danych i pieniędzy .

Przykład : 
Ktoś odpowiada na ogłoszenie o pożyczkę prywatną,gdzie to nieważne co mamy złego za uszami i ile zarabiamy może dostać aż 30 tyś w 2 dni na okres 5 lat. No i sytuacja przeważnie kończy się na tym,że wymagana jest przedpłata np na 159 zł i 78 gr ( wyliczone z …. nie wiadomo czego ) a po przelaniu tej kwoty kontakt się urywa . Ciężko potem odzyskać pieniądze czy też zgłosić to na policję,gdyż są to konta fałszywe a dane osobowe w ogłoszeniu nie istnieją.

Nie oznacza to jednak,że prywatni inwestorzy nie istnieją. Istnieją,ale musimy mieć bardzo dobre opinie na temat danej osoby,spotkać się z nią osobiście a najlepiej,gdy jest to z polecenia zaufanej nam przyjaciółki,brata itd.

Kiedy po pożyczkę ?     

Zawsze wtedy,gdy potrzebujemy i mamy pewność,że ją spłacimy. Wypatrujmy ofert zaufanych jak np Vivus . Da Nam,to pewność,że to co w umowie to i na serio bez haczyków.

GDY NIE SPŁACĘ

Gdy nie spłacisz na czas,to w większości świat się nie zawali poza trochę większą sumą do spłaty no i tym,że możemy mieć problem z ponownym uzyskaniem pieniążków. Inaczej ma się sprawa,gdy w ogóle nie spłacimy. Zajmuję się tym wtedy dział windykacji,nam rośnie suma a w momencie,gdy i to ignorujemy do gry wchodzi komornik,zostajemy wpisani do różnych baz itd,potem nawet po spłacie wszystkiego przez okres mniej więcej 3 lat w bazach nadal widniejemy. Nie możemy wtedy wziąć niczego na raty,abonament i wiele więcej.

Czy to wszystko jest uczciwe ?  

Jeżeli sprawdzamy pożyczkodawcę i nie dajemy się ponieść emocjom to tak wtedy jest bezpieczne.

Ktoś kiedyś powiedział,że „każda firma musi zarobić”,więc jaką korzyść mają te które oferują usługi finansowe bez kosztów czyli oddajemy tyle ile pożyczyliśmy? Bez obaw nikt nie jest poszkodowany oni mają sposoby na wszystko,mają specjalistów od wszystkiego i nie dadzą sobie zaszkodzić. Wszystko jest z góry ustalone i nawet,gdy nie oddamy z procentem to i tak firma ma zysk.

Tak więc bierzemy z zaufanych źródeł
Vivus i te które np on sam poleca z resztą wystarczy trochę poszukać by nie dać się oszukać.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments