Pożyczka efino w 15 minut

Jesteś zapalonym fanem motoryzacji i chcesz odbyć szkolenie z zakresu kontrolowanego poślizgu? To niemały wydatek rzędu 1000 zł, a twój portfel już świeci pustkami? Znalazłeś niesamowitą okazję na odbycie kursu i nie chcesz znów odkładać swoich marzeń na później? Jeśli do wypłaty pozostał jeszcze tydzień, a oferta którą znalazłeś jest limitowana, nie wahaj się i weź szybką pożyczkę Efino. Rozłożysz ją na dogodne do spłaty raty i spełnisz swoje pragnienia. Efino pożyczka została stworzona z myślą o twoich potrzebach. Nie rezygnuj ze swoich marzeń, jeśli Efino na raty jest dla Ciebie zawsze pod ręką.

 

Pożyczka efino w 15 minut

Pożyczkę 1000 zł możesz rozłożyć na dogodne Efino raty, będziesz miał od 3 do 18 miesięcy na spłatę zobowiązania, a o tym, w jakim tempie będziesz je spłacał, zadecydujesz samodzielnie. Przykładowo jeśli weźmiesz pożyczkę 1000 zł na 5 miesiący, poniesiesz całkowity koszt jedynie 1361 zł, a twoja miesięczna rata wyniesie 272 zł. Dodatkowo jeśli złożysz Efino wniosek i przejdziesz pozytywną jego weryfikację będziesz mógł ustalić termin spłaty pierwszej raty w dogodnym dla ciebie terminie. Nie ma lepszej oferty pożyczkowej, o czym zaświadczają zadowoleni klienci. Opinie o Efino wskazują że pracownicy zawsze są do dyspozycji klientów i wyczerpująco odpowiadają na wszystkie pytania, cechuje ich wysoka kultura osobista i są zawsze otwarci na potrzeby klientów.

Chcesz realizować swoje marzenia i plany z Efino? To świetnie. Musisz jedynie spełniać kryterium wieku, Efino udziela pożyczek klientom, którzy ukończyli 21 lat, są polskimi obywatelami oraz mają stały dochód z jakiegokolwiek legalnego źródła, nawet stałego zasiłku, czy umowy cywilnoprawnej. Najważniejszym kryterium jest brak wpisu do rejestru dłużników w KRD, BIG lub BIK. Jeśli masz kredyt i spłacasz go regularnie, to możesz z powodzeniem przejść Efino rejestrację.

Wystarczy, że wejdziesz na stronę internetową Efino, wybierzesz interesującą Cię kwotę na suwaku oraz odpowiadający Ci termin spłaty. Potwierdzisz swój wybór, a następnie wypełnisz krótki formularz w którym uzupełnisz dane osobowe, imię i nazwisko, adres, telefon, e-mail, wszystkie dane identyfikacyjne twojego dowodu osobistego, a także numer PESEL, napiszesz krótko o swoim źródle zarobkowania i jego wysokości, a także podasz numer telefonu do twojego pracodawcy. Całość zajmie Ci nie więcej niż 5 minut, dodatkowo zalogujesz się do swojej bankowości elektronicznej, poprzez aplikację Instator, a po 10 minutach możesz otrzymać już pozytywną odpowiedź na twój numer telefonu i adres e-mail. Efino po sprawdzeniu twojej wiarygodności poprzez usługę Instator i zweryfikowaniu, czy nie widniejesz w spisie dłużników, niezzwłocznie udzieli Ci odpowiedzi, czy dostaniesz pożyczkę. Wtedy będziesz mógł zalogować się na swoje Efino konto i sprawdzić wysokość raty oraz harmonogram spłat.

Wszyscy którzy brali pożyczkę w Efino podkreślają, że Efino współpraca układa się wzorowo. Kontakt jest 7 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku w godzinach 8. 00-22. 00, a w soboty i niedziele od 9. 00-18. 00, pod numerem telefonu i poprzez e-mail na adres, a pracownicy są otwarci na wszelkie pytania dotyczące pożyczki w Efino.

Dodatkowo Efino daje udogodnienie w postaci możliwości przedłużenia terminu spłaty do 30 dni. Za przedłużenie pobierana jest dodatkowa opłata, jednak zyskujesz kilka dni lub nawet miesiąc na zebranie potrzebnej do spłaty sumy, jeśli twoja płynność finansowa uległa pogorszeniu. Jeśli dopadł Cię totalny finansowy dołek i nie możesz spłacać swojego zobowiązania mimo przedłużenia terminu, musisz koniecznie skontaktować się z działem windykacji, który działa od poniedziałku do piątku w godz. 8. 00-20. 00, pod numerem telefonu.

 

Nikt nie będzie Ci robił wyrzutów, potraktują Cię bardzo dobrze i postarają się pomóc Ci znaleźć rozwiązanie aby twój dług nie urósł jeszcze bardziej. Efino kontakt to profesjonalna obsługa zawsze do twojej dyspozycji, czy chcesz dowiedzieć się o warunkach kredytowych, czy porozumieć się z działem windykacji. Efino szanuje swoich klientów i zawsze stara się im pomóc.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments