Pożyczka creditstar wniosek

Z okazji urodzin chcesz zafundować córce ekstremalną przygodę. Ponieważ kończy 18 lat musi to być coś wyjątkowego. Niestety twoje plany mogą spalić na panewce ze względu na to, że twój szef zwleka z wypłatą pieniędzy za ostatnie zlecenie.

 

Pozostałe środki musisz spożytkować na aktualne wydatki, w tym rachunki, a to miał być twój bufor bezpieczeństwa na szczególne, dodatkowe wydatki. Córka marzy o skoku na bungee w ramach świętowania swoich urodzin i chcesz je sprawić taki prezent. Znalazłeś już nawet odpowiednią firmę, wyposażoną w specjalistyczny sprzęt i organizującą tego rodzaju atrakcje. Brak Ci tylko jednego odpowiednich środków. Warto abyś skorzystał z oferty CreditStar na raty.

Kto może uzyskać pożyczkę CreditStar?

Każda osoba dorosła, legitymująca się ważnym dowodem osobistym, posiadająca stałe źródło dochodu oraz nie będąca dłużnikiem w BIK, BIG, czy KRD.

Jeśli spełniasz te warunki to wspólne marzenie córki i twoje o skoku na bungee może się urzeczywistnić. Ponieważ chcesz wziąć pożyczkę w CreditStar przez internet musisz mieć dostęp do bankowości internetowej oraz posiadać adres e-mail i aktywny numer telefonu komórkowego. Na skok na bungee będziesz potrzebować ok. 300 zł, licząc że skaczesz razem ze swoją córką. Przyda się także kwota na wspólną kolację po ekstremalnych wrażeniach. Załóżmy, że wnioskujesz o 600 zł na miesiąc. Jak będzie przedstawiać się twoje zobowiązanie? Do spłaty będziesz mieć 766, 93 zł. A co jeśli weźmiesz 800 zł na 3 miesiące? Wtedy twoja rata wyniesie 357, 93 zł, a całkowity koszt jaki poniesiesz przez 3 miesiące spłaty będzie wynosił 1073, 79 zł. Jeśli weźmiesz pożyczkę w CreditStar twoje plany nabiorą realnych kształtów.

CreditStar wniosek – wystarczy dowód i kilka minut

Składając wniosek o pożyczkę w CreditStar zaznaczasz na suwaku interesującą Cię kwotę pożyczki i czas spłaty, po czym klikasz, aby złóżyć wniosek. Następnie wypełniasz formularz informacyjny, uzupełniasz twoje dane osobowe z dowodu osobistego, a także jego serię i numer oraz datę ważności. Wpisujesz do formularza także numer PESEL oraz dane dotyczące twojego miejsca zamieszkania. Potem podajesz informacje o swojej pracy i wysokości wynagrodzenia. W dalszej kolejności, wszystkie te dane musisz uwierzytelnić, w czym pomoże Ci jeden grosz przesłany na numer konta CreditStar. Logując się do swojej bankowości internetowej w celu uwierzytelnienia masz pewność, że połączenie jest szyfrowane i nikt nie ma dostępu do twojego konta. Następnie czekasz jeszcze na weryfikację tego, że nie jesteś na liście dłużników. Potem otrzymujesz odpowiedź, czy zostanie Ci udzielona pożyczka- na twój telefon SMS-em oraz na e-mail razem z CreditStar umową.

Teraz już możesz się zalogować i sprawdzić kiedy będzie przypadał termin spłat poszczególnych rat. W ustawieniach możesz modyfikować pewne dane, jednak nie mogą to być numer twojego rachunku bankowego, na który udzielona Ci została pożyczka, a także numer telefonu, e-mail, ani numer i seria dowodu osobistego. Możesz natomiast uaktualnić swój adres. Warto abyś w przypadku wszelkich modyfikacji i problemów z logowaniem najpierw kontaktował się z Biurem Obsługi Klienta, którego pracownicy z chęcią wyjaśnią Ci wszelkie wątpliwości, dotyczące zaciągniętej pożyczki, z jakimi do nich się zwrócisz. Poza tym są dla Ciebie dostępni mailowo, możesz napisać do nich na adres, z pewnością odpowiedzą tak szybko jak będą mogli.

Opinie o CreditStar wskazują, że jest to profesjonalny pożyczkodawca, który wszystkich swoich klientów, darzy ogromnym szacunkiem, do każdej sprawy podchodzi indywidualnie i nie generalizuje. Dział windykacji jest otwarty na twoje problemy ze spłatą i stworzony został po to, aby pomóc Ci wyjść z zadłużenia, a nie utrudniać Ci życie.

Warto wnioskować o pożyczkę CreditStar, gdyż takiej oferty nie znajdziemy w innych chwilówkach, które z reguły zaciągane są na okres do 30 dni. W CreditStar dają Ci komfort rozłożenia kwoty pożyczki, nawet na 3 raty, a jeśli po spłaceniu zobowiązania będziesz chciał wnioskować ponownie to limit zwiększa się do 5000 zł. Pożyczka w CreditStar się opłaca.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments