Pożyczek w ING Banku Śląskim

Wszystkie informacje na temat kredytów oraz pożyczek w ING Banku Śląskim. Znajdziemy tutaj wiele ciekawych możliwości, które dotyczą zaciągania kredytów. Zapewne każdy znajdzie coś dla siebie. Zachęcam do zapoznania się z artykułem na temat kredytów oraz pożyczek w ING Banku Śląskim. ING Bank Śląski zawiera szeroką ofertę dotyczącą kredytów oraz pożyczek. Polecam.

ING Bank Śląski
Kredyty i pożyczki.
Pożyczka gotówkowa.
Pożyczkę tą można otrzymać w bardzo szybkim czasie, ponieważ jest ona dostępna dla nas podczas tylko jednej wizyty w oddziale lub możemy wnioskować o nią przez internet.
Nie musimy podawać ściśle określonego celu, na co daną pożyczkę przeznaczymy. Nie musimy się tłumaczyć, że planujemy wykonać remont samochodu, czy chcemy zakupić nowe meble. Pożyczkę gotówkową możemy przeznaczyć na zrealizowanie swoich planów czy marzeń. Pożyczka gotówkowa jest niesamowicie wygodna, ponieważ nie ma tutaj zbędnych formalności, są one ograniczone do minimum. Nie jest wymagane od klienta, by miał poręczycieli oraz nie trzeba przedstawiać żadnych zabezpieczeń majątkowych. Także jak widać pożyczka ta, jest bardzo prosta w uzyskaniu. Ma bardzo przejrzyste zasady.

Dlaczego warto u nas?
Warto wziąć pożyczkę w ING Banku Śląskim z czterech prostych przyczyn, a mianowicie:
– nie trzeba mieć konta w ING Banku Śląskim, by móc wziąć pożyczkę,
– istnieje możliwość wzięcia pożyczki na prawdę w wysokich kwotach od 1000 zło aż do 160 000 złotych,
– w przypadku osób, które posiadają konto w ING Banku Śląskim, załatwią pożyczkę na klik,
– ING Bank Śląski daje możliwość korzystania z różnego rodzaju ofert promocyjnych.

Nie musisz mieć u nas konta.
Oznacza to, że nawet osoby, które nie posiadają konta w ING Banku Śląskim, bez najmniejszego problemu mogą się o nią starać. Ważne jest to by miały dowód osobisty oraz zaświadczenie o zarobkach. ING Bank Śląski akceptuje nie tylko umowy o pracę, ale również o pożyczkę mogą się ubiegać osoby, które są zatrudnione na umowę zlecenie, a także na umowę o dzieło. Także jak widać tak naprawdę każdy, kto pracuje i posiada umowę czy to o pracę, czy zlecenie, czy o dzieło spokojnie może udać się do oddziału ING Banku Śląskiego, a wszelkich formalności dokona z pracownikiem, który zawsze chętnie służy pomocą i odpowie na wszystkie pytania.

Możesz pożyczyć od 1 000 zł do 160 000 zł.
Jak widać, możemy starać się, o naprawdę wysoką kwotę i to my decydujemy, na co ją przeznaczymy. ING Bank Śląski nie wymaga od nas żadnego oświadczenia, że na to, czy na to dana gotówka będzie wydana. ING Bank Śląski nie stawia również żadnych wytycznych co do wydawania zaciągniętej gotówki. Także swobodnie można realizować swoje cele. Okres kredytowania jest bardzo długi, ponieważ trwać może aż do 8 lat. Także możemy spokojnie spłacać zaciągniętą pożyczkę. Mamy również tę swobodę, że sami możemy wybrać dzień płatności raty.
Jeśli masz u nas konto, pożyczkę załatwisz na klik.

Rozumieć należy to w ten sposób, że osoby, które mają już konto w ING Banku Śląskim, mogą otrzymać gotówkę w bankowości internetowej. Jest to najszybsze oraz najkorzystniejsze rozwiązanie. Kiedy tylko umowa zostanie przez nas podpisana, to od razu trafi ona na nasz rachunek bankowy.

Skorzystaj z ofert promocyjnych.
Osoby, które planują różnego rodzaju większy zakup, np. potrzebujemy nowy samochód, czy rower lub jemy zdrową żywność, dlatego też kupujemy produkty ekologiczne. To takie osoby mogą otrzymać od ING Banku Śląskiego 500 złotych lub zwrot prowizji.

Oferty promocyjne.
Aby móc skorzystać z promocji, które oferuje ING Bank Śląski, należy poprzez system bankowości internetowej wziąć pożyczkę.

ING Bank Śląski oferuje:
– Ekopożyczkę,
– klient ma szansę uzyskać 500 złotych z pożyczką na klik, oraz,
– pieniądze wracają na klik.

Ekopożyczka.
Biorąc Ekopożyczkę możemy starać się nawet o 60 000 złotych na klik. Pożyczka ta jest bardzo szybka i wygodna, między innymi dlatego, że starać się o nią można przez internet, nie ma tutaj zbędnych formalności, co pozwala na zaoszczędzenie swojego cennego czasu. Kiedy będziemy na etapie składania wniosku przez internet, należy pamiętać o tym, że bardzo ważny jest kod, który musimy wpisać, kod ten jest kodem promocyjnym PE180201922. Możemy również liczyć na zwrot prowizji za zaciągniętą przez nas pożyczkę, jest to możliwe, kiedy chcemy dokonać zakupów i będą to produkty ekologiczne. Promocja ta nie trwa wiecznie, jest ona ważna do 31.12.2018 roku. Także nie warto tej okazji prezgapić.

Zyskaj 500 zł z pożyczką na klik.
Aby zyskać 500 złotych, należy wziąć pożyczkę na dużo większą sumę, ponieważ na ponad 150 000 tysięcy złotych na klik. Pożyczkę tą również można wziąć przez internet bez wychodzenia z domu i bez zbędnych formalności. W tym przypadku również podczas składania wniosku zostaniemy poproszeni o wpisanie kodu promocyjnego PS180201922. Osoby, które planują dużo większy zakup, jak np. kupno samochodu mogą liczyć na 500 złotych, od ING Banku Śląskiego. Promocja ta również ma ściśle określoną datę i trwa ona do 30.06.2018 roku. Także jak widać, czasu zostało już niewiele.

Pieniądze wracają na klik.
W tym przypadku czeka na nas nagroda w wysokości 150 złotych. Jednak aby otrzymać taką gotówkę, trzeba spełnić następujące warunki. W pierwszej kolejności należy poprzez Internet złożyć wniosek o pożyczkę na kwotę 5000 złotych. Podczas składania wniosku tak jak w powyższych przypadkach także poproszą nas o podanie kodu promocyjnego PW180201922. Oprócz tego należy spełnić wszystkie warunki promocji, które znajdziemy na stronie internetowej w regulaminie promocji, warto się z nim zapoznać. Promocja ta również trawa do końca czerwca, czyli do 30.06.2018 roku.

Jak dostać pożyczkę?
Są to trzy podstawowe kroki.
Po pierwsze należy złożyć wniosek o pożyczkę. Wniosek o pożyczkę można złożyć na dwa sposoby. Można usiąść wygodnie w swoim fotelu wziąć tablet, smartfon czy laptop i przez internet możemy złożyć taki wniosek, Jest to przede wszystkim oszczędność na czasie oraz ogromna wygoda dla każdego, ponieważ nie musimy stać w kilometrowych kolejkach, oprócz tego składając wniosek przez internet, wszelkie formalności są ograniczone do minimum.

Natomiast jeżeli wolimy złożyć taki wniosek telefonicznie, to wystarczy, że zostawimy swój numer telefonu, a konsultant najszybciej jak tylko będzie mógł, oddzwoni do nas. Podczas rozmowy z konsultantem będziemy mogli go o wszystko zapytać oraz odpowie na wszystkie nasze pytania, ponieważ zawsze chętnie służy pomocą.

Ustalamy warunki.
Jest to czas, kiedy ING Bank Śląski zajmuje się sprawdzaniem naszej zdolności kredytowej, ustalane są także szczegóły kredytu.

Pieniądze na Twoim koncie.
Po wyżej wymienionych czynnościach nadchodzi czas, kiedy to ING Bank Śląski przelewa pieniądze na nasze konto bankowe. Mogą być one przelane na dwa sposoby zarówno online jak w oddziale.

Z pożyczką możesz więcej.
Ubezpiecz swoją pożyczkę.
Ubezpieczenie pożyczki tak naprawdę jest bardzo opłacalne. Jak wiadomo w naszym życiu, mogą przytrafić się różne niespodziewane sytuacje, których tak naprawdę nie jesteśmy w stanie przewidzieć. Dlatego też warto ubezpieczyć swoją pożyczkę, ponieważ ubezpieczenie to daje spokojną spłatę tej pożyczki właśnie w razie jakichkolwiek nieprzyjemnych życiowych okoliczności. Oprócz tego ubezpieczenie pożyczki obniża prowizję naszej pożyczki, którą zaciągnęliśmy. Bardzo dużym udogodnieniem jest to, że nie musimy mieć w głowie, że tego i tego dnia jest dzień spłaty. ING Bank Śląski automatycznie pobiera składkę, którą musimy opłacić dokładnie w tym dniu, kiedy należy dokonać płatności raty.

Spłacasz tak jak Ci wygodnie.
Bardzo dużą wygodą dla klienta jest to, że może spłacać swoje raty elastycznie. Dopasować je może do swojej sytuacji finansowej. Jeżeli wie, że jednego miesiąca będzie mógł wpłacić mniejszą kwotę, jak najbardziej może tak zrobić, a kiedy ma lepszy miesiąc, to może wpłacić więcej, jest to naprawdę rewelacyjne rozwiązanie. Klient ma również możliwość dokonania większej wpłaty, niż ustalona jest rata. Dzięki temu szybciej spłaci zaciągniętą pożyczkę. Należy jednak pamiętać, że jeżeli, np. w umowie jest zawarte, że danego miesiąca musimy wpłacić za daną ratę 200 złotych, to te 200 złotych musimy wpłacić, nie możemy nigdy wpłacić mniej. Więcej owszem, ale mniej nigdy. Nie zostaniemy również obciążeni żadnymi dodatkowymi kosztami, kiedy uda nam się spłacić pożyczkę wcześniej i to w całości. Także jak widać rozwiązań dotyczących spłaty, jest naprawdę wiele.

Większa gotówka na dowolny cel.
ING Bank Śląski doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że jest wiele osób, które potrzebują naprawdę dużej gotówki, i niestety, ale nie mogą jej wszędzie otrzymać. ING Bank Śląski oferuje pożyczkę hipoteczną. ING Bank Śląski oferuje naprawdę wysoką gotówkę, ponieważ możemy wnioskować o kwotę aż od 70000 złotych. Okres kredytowania wynosi w taki przypadku do 25 lat.

Pytania i odpowiedzi.
Nie mam konta w ING Banku Śląskim. Czy mogę wnioskować o pożyczkę?
Należy pamiętać o tym, że kiedy chcemy wnioskować o pożyczkę w ING Banku Śląskim, bank ten nie wymaga od nas posiadania konta, nie jesteśmy także zmuszani do tego, by założyć to konto. Także jak najbardziej możemy wnioskować o pożyczkę.

Nie mam dostępu do bankowości internetowej. Czy mogę otrzymać pożyczkę przez internet?
Osoby, które nie mają dostępu do bankowości internetowej, mogą skorzystać z innego rozwiązania, a mianowicie mogą skorzystać z Serwisu kredytowego ING e-pozyczka.ingbank.pl. Spokojnie przez tę stronę mogą wnioskować o pożyczkę. Natomiast osoby, które mają dostęp do bankowości internetowej, zaleca się, by z niej korzystali.

Czy muszę mieć stałą umowę o pracę, żeby dostać pożyczkę?
Nie ING Bank Śląski nie wymaga stałej umowy. Osoby mogą otrzymać pożyczkę również pracujące na umowie zlecenie, umowie o działo. Pożyczkę mogą również otrzymać osoby, które mają emeryturę.

Czy dwie osoby niespokrewnione mogą starać się o pożyczkę?
Tak jak najbardziej jest to możliwe, tylko osoby te nie mogą być złączone poprzez więzi rodzinne oraz nie mogą być złączone formalnie.

O jaką kwotę mogę wnioskować?
ING Bank Śląski daje możliwość wnioskowania o naprawdę wysokie kwoty, a mianowicie można wnioskować od 1000 złotych do 160 000 złotych. O takie kwoty można wnioskować w oddziale. Korzystając z bankowości internetowej, można wnioskować przez internet, o kwotę maksymalnie do 60 000 tysięcy złotych.

Na jaki okres mogę rozłożyć spłatę pożyczki?
Mamy możliwość spłaty pożyczki do 8 lat. Na taki okres możemy sobie rozłożyć raty.

Czy mogę wybrać dzień płatności raty?
Tak jak najbardziej mamy możliwość wybrania sobie dnia, który będzie dla nas najkorzystniejszy. Najlepiej wybrać taki dzień, że będziemy pewni, że daną ratę będziemy w stanie spłacić.

Czy mogę w jakiś sposób zabezpieczyć spłatę pożyczki?
ING Bank Śląski posiada w swojej ofercie ubezpieczenie pożyczki. Ubezpieczenie to jest bardzo korzystne np. kiedy zachorujemy lub stracimy pracę. Możemy być wtedy spokojni, mając to ubezpieczenie.

W jaki sposób pożyczka jest wypłacana?
ING Bank Śląski przelewa swoim klientom pieniądze na ich konta. W jaki sposób będziemy korzystać z tej gotówki to już tylko i wyłącznie należy do nas. Możemy wykonywać przelewy internetowe, możemy za pomocą karty do konta wypłacać potrzebną nam kwotę oraz możemy za pomocą karty płacić za różnego rodzaju zakupy.

Na co mogę przeznaczyć pożyczkę?
ING Bank Śląski nie ma ściśle określonych wytycznych, również my nie mamy obowiązku mówienia, na co przeznaczymy daną gotówkę. Możemy ją wydać, na co tylko chcemy, możemy spełnić swoje niezrealizowane dotychczas marzenia.

Czy mogę spłacać więcej niż ustalona rata?
Tak jak najbardziej jest taka możliwość. Należy pamiętać tylko o tym, że rata pożyczki nigdy nie może być mniejsza od tego, jaka została ustalona w umowie.

Czy wcześniejsza spłata pożyczki wiążę się z dodatkowymi kosztami?
Absolutnie nie ma tutaj żadnych dodatkowych kosztów, jeżeli wcześniej uda nam się spłacić pożyczkę.

Czy mam prawo odstąpić od umowy pożyczki?
Tak. Odstąpić od umowy można w przeciągu 14 dni od momentu jej zawarcia. Kiedy zdecydujemy się na odstąpienie od umowy, musimy zwrócić całkowity koszt pożyczki oraz odsetki, które zostały naliczone do dnia jej zwrotu.

Limit zadłużenia na koncie.
Są to dodatkowe środki na naszym koncie, które mają formę debetu, który jest dozwolony. Prościej mówiąc, jest to po prostu, dodatkowa gotówka, którą możemy wykorzystać, gdy tylko będziemy jej potrzebować. Koszt udzielenia limitu jest darmowy, wynosi 0 złotych. Kiedy gotówka będzie wpływać na nasze konto, będzie odnawiała ona dostępny limit.

Dlaczego warto uruchomić limit zadłużenia w koncie?
Limit ten warto uruchomić, ponieważ:
– może on wynosić nawet do 50 000 złotych,
– można złożyć wniosek o uruchomienie limitu poprzez bankowość internetową,
– kiedy limit jest udzielany, nie ponosimy za to żadnych dodatkowych kosztów, wynosi on 0 złotych,
– możemy udać się do najbliższego oddziału ING Banku Śląskiego i tam możemy otrzymać debet.

Nawet do 50 000 zł.
Nie są wymagane żadne zabezpieczenia, do 6-cio krotności naszych dochodów netto.
Dostępny jest przez system bankowości internetowej.
O limit możemy wnioskować przez internet, dzięki bankowości internetowej.
0 zł za udzielenie limitu w koncie.

Oprócz tego, że nie ponosimy, żadnych dodatkowych kosztów za udzielenie limitu na naszym koncie to również wszystko to odbywa się bez zbędnych formalności.
Debet możesz otrzymać nawet w czasie jednej wizyty w banku.
Wystarczy znaleźć najbliższy oddział ING Banku Śląskiego, a podczas tylko jednej wizyty możemy otrzymać debet.

Jak otrzymać ?
Osoby, które już posiadają konto w ING Banku Śląskim, mogą wziąć limit za pośrednictwem internetu, dzięki bankowości internetowej. Można również zostawić swój numer, a na pewno konsultant ING Banku Śląskiego oddzwoni.

W przypadku osób, które nie posiadają konta w ING Banku Śląskim, muszą założyć własne konto osobiste przez Internet. Konto takie zakłada się w sposób szybki i prosty. Jest to oszczędność na czasie, ponieważ nie trzeba wychodzić z domu, a do tego nie ma tutaj zbędnych formalności.

Kredyt hipoteczny.
Kupuję nieruchomość.
Zapewne wielu z nas marzy o tym, by zamieszkać w końcu na swoim. ING Bank Śląski daje możliwość spełnienia tego marzenia, ponieważ oferuje właśnie kredyt hipoteczny. ING Bank Śląski podczas całego procesu wspiera swojego klienta. Możemy liczyć na ich pomoc, kiedy wybieramy miejsce domu, w którym chcemy zamieszkać, są z nami także, kiedy wybieramy nieruchomość. Możemy liczyć również na ich wsparcie przy ocenie zdolności kredytowej oraz w trakcie finansowania remontu również nam chętnie doradzą.

Wybierasz nieruchomość.
Gdzie chcesz zamieszkać?
To my decydujemy gdzie i jaką nieruchomość chcemy zakupić. Należy pamiętać o tym, że jest to bardzo ważna decyzja w naszym życiu, ponieważ spędzimy tam najprawdopodobniej resztę swojego życia razem ze swoją rodziną. Należy również pamiętać, że nasz wybór będzie wpływał na nasz comiesięczny budżet.

Rynek wtórny czy pierwotny?
Rozwiązań jest wiele, mamy do wyboru rynek wtórny oraz rynek pierwotny, jednak należy się zastanowić nad wszystkimi plusami oraz minusami. Należy również dobrze zapoznać się z różnicami tych rynków.

Dom czy mieszkanie?
Jedni szukają konkretnego już domu, za który po prostu zapłacą i będą mogli się wprowadzić. Inni natomiast wolą zakupić działkę i sami od podstaw budować swój wymarzony dom, ponieważ chcą go zaprojektować w taki sposób, by jego wnętrze było przytulne oraz sprawiało, że będzie nam się chciało do niego wracać. ING Bank Śląski jest w stanie dać kredyt na działkę rolną do 3000 m2. Natomiast jeżeli posiadamy dużą już działkę i jest ona dużo większa, należy skontaktować się z ING Bankiem Śląskim.

ING Banko Śląski dostarcza swoim klientom serwis NAVIDOM. Serwis ten jest idealny dla osób, które są na etapie poszukiwania mieszkania. Korzystając z NAVIDIM znajdziemy dosłownie wszystko, czego będziemy potrzebować, by w końcu zamieszkać na swoim. Bo przecież tak naprawdę tylko my wiemy, jak nasz dom powinien wyglądać i czego tak naprawdę chcemy.
Szacujesz budżet.

Bardzo ważne jest to, żebyśmy sprawdzili swoją zdolność kredytową. Bardzo ważne jest to, by nie obciążać swojego domowego budżetu, dlatego też należy wybrać taką nieruchomość, która nie obciąży naszych comiesięcznych wydatków. Nieruchomość ta powinna być adekwatna do naszych zarobków oraz wydatków.

Ważne jest również to by dopasować ratę kredytu do swojego miesięcznego budżetu. Nie może być tak, że przychodzi dzień spłaty raty, a my na ratę nie będziemy, po prostu mieli. Kredyt jest dla nas, a nie my dla kredytu.

Należy ustalić kwotę kredytu. Kwoty kredytu nie można ot, tak ustalić składa się na nią wiele czynników, a mianowicie zależy ona od wartości nieruchomości, jaką chcemy zakupić, brana jest również pod uwagę nasza zdolność kredytowa oraz wysokość naszego własnego wkładu, czyli ile jesteśmy w stanie wnieść.

Nasz własny wkład.
Co najmniej 20% ceny zakupu nieruchomości musimy my sami pokryć z własnych środków.

Wnioskujesz o kredyt.
W pierwszej kolejności musimy skompletować wszystkie niezbędne dokumenty.

Kiedy zdecydujemy się na zakupienie nieruchomości na rynku wtórnym, nie jest wymagana umowa przedwstępna. Oczywiście decyzja jest podejmowana, ale brane są pod uwagę dane dotyczące nieruchomości, które są pobierane z wniosku kredytowego. Także idąc na spotkanie ze sprzedającym, możemy być całkowicie spokojni, ponieważ tak naprawdę mamy już ten kredyt. Na pewno spokój pomoże nam w negocjacjach.

ING Bank Śląski nie wymaga zaświadczeń o zarobkach od osób, które wykonują do nich wynagrodzenia w formie przelewów.

Ocena nieruchomości.
Aby ING Bank Śląski mógł podjąć decyzję kredytową, to w takim przypadku niezbędna jest dla nich wycena nieruchomości, bez takich dokumentów nie będą mogli ruszyć z wydaniem decyzji.
Zapewne będziemy się kontaktować z rzeczoznawcą majątkowym, który wykona nam operat szacunkowy. Kiedy dostarczymy taki dokument do ING Banku Śląskiego, to nie zostaniemy obciążeni dodatkowymi kosztami, a mianowicie bank nie pobierze od nas żadnych opłat, które są związane z wyceną nieruchomości w banku.
Oczywiście, jeżeli nie mamy operatu szacunkowego, możemy liczyć na pomoc banku. Są w stanie dokonać wyceny nieruchomości. Kiedy ING Bank Śląski wykona operat szacunkowy, zostanie przysłany do nas pocztą.

Jak złożyć wniosek?
Są to trzy bardzo proste i podstawowe kroki.
Po pierwsze należy zostawić swój numer telefonu. Chętnie służą pomocą specjaliści hipotecznie, dzięki którym wszystkie formalności można załatwić zdalnie. Nie zostaniemy na pewno z tym sami.
Drugi krok polega na tym, że wszystkie dokumenty trzeba wysłać online. Kiedy tylko pojawi się decyzja w sprawie naszego kredytu hipotecznego, otrzymamy wiadomość telefoniczną lub online. Na bieżąco będziemy informowani o postępowaniu w danej sprawie.

Trzeci krok to już czysta formalność. Jest to podpisanie umowy w oddziale banku. Wystarczy przyjść do oddziału tylko raz, zapoznać się z umową oraz ją podpisać.

Masz decyzję i podpisujesz umowę.
ING Bank Śląski podejmuje decyzję na podstawie dokumentów, które dostarczymy, oprócz tego jest również oceniana nasza zdolność kredytowa. Kiedy ING Bank Śląski wydał pozytywną decyzję, to potwierdza ona również warunki naszej umowy kredytowej. Jeszcze przed podpisaniem umowy otrzymamy wszystkie informacje, które będą związane z podjęciem decyzji o zaciągnięciu kredytu.

Podpisujesz umowę.
Dostaniemy zarówno decyzję kredytową, jak i umowę kredytową. W pierwszej kolejności jeszcze przed jej podpisaniem należy się z nią bardzo dokładnie zapoznać. Jeżeli w umowie jest coś dla nas nie zrozumiałe, nie rozumiemy, np. niektórych zapisów zawsze chętnie służą pomocą specjaliści ING Banku Śląskiego, którzy zawsze wszystko dokładnie wytłumaczą i odpowiedzą na wszystkie nurtujące pytania.

Pamiętaj o ubezpieczeniu.
Bardzo ważne jest to, żebyśmy ubezpieczyli naszą nieruchomość. ING Bank Śląski ma atrakcyjne oferty ubezpieczenia, są one idealne dla klientów, dlatego też warto z tej oferty skorzystać. ING Bank Śląski oferuje także różnego rodzaju zniżki, a specjaliści pomogą przy wyborze jak najlepszego dla nas wariantu.
Podpisujesz akt notarialny, my uruchamiamy kredyt.

Należy umówić się na spotkanie z notariuszem, podczas którego dokonamy podpisania umowy, która będzie dotyczyła zakupu przez nas nieruchomości. Bardzo ważne jest to, by wziąć ze sobą umowę kredytową, by notariusz również miał możliwość zapoznania się z nią.

Uruchamiamy kredyt dla Ciebie.
Aby uruchomić kredyt, należy złożyć dyspozycję u naszego specjalisty.

Przeprowadzka.
I to by było na tyle. Jesteśmy już na swoim. Możemy zapraszać znajomych oraz rodzinę do naszego nowego domu, by móc się nim pochwalić.

Buduję dom.
ING Bank Śląski również wspiera swojego klienta podczas budowy domu. Pomoże w złożeniu wniosku oraz pokaże, jak należy uruchamiać kolejne transze kredytu, który udało nam się uzyskać. Możemy liczyć na wsparcie ze strony banku od momentu inwestycji aż do samego urządzenia domu. Także możemy czuć się naprawdę bezpiecznie.

Działka budowlana.
Szukasz działki pod budowę?
Do nas należy wybór działki. Powinniśmy wybrać, jaką chcemy wielkość, jaki ma być jej kształt oraz jej położenie. Dzięki kredytowi hipotecznemu możemy dokonać zakupu naszej wymarzonej działki. ING Bank Śląski akceptuje działki rolne do 3000 m2. Osoby, które posiadają swoje własne działki, ale są one większe, powinniśmy skontaktować się z pracownikami ING Banku Śląskiego.

Masz już działkę?
Osoby, które posiadają już swoją własną działkę, mogą zacząć starać się o kredyt na swój wymarzony dom. Należy pamiętać o zebraniu wymaganych dokumentów. Bardzo ważna jest w takim przypadku nasze pozwolenie na budowę. Należy również zgłosić o budowie z urzędu, powinna być również adnotacja, która będzie mówiła o tym, że nie ma żadnych ku temu sprzeciwów.

Kredytujesz każdy rodzaj nieruchomości.
To już tylko i wyłącznie od nas zależy, na jaki rodzaj domu chcemy przeznaczyć kredyt. Możemy pobudować sobie dom drewniany, murowany, z bali itp. Technologia domu może być zupełnie dowolna. Bank nie wnika w to ani nie narzuca od górnie żadnych wymagań.

Szacujesz budżet.
Ważne jest sprawdzenie naszej zdolność kredytową. Należy zwrócić szczególną uwagę czy aby na pewno możemy pozwolić sobie na nieruchomość, a jeżeli już podejmiemy decyzję, że tak to należy zrobić dokładną kalkulację na, jak dużą nieruchomość możemy sobie pozwolić, by nie doprowadzić do obciążenia naszego domowego budżetu.
Należy dopasować sobie ratę kredytu do naszego budżetu. Należy pamiętać o tym, że to kredyt jest dla nas.
Ważną sprawą jest także ustalenie całkowitej kwoty kredytu. Aby móc ją ustalić niezbędne jest nasza zdolność kredytowa oraz nasz wkład własny. Kwota kredytu będzie również wynikała z wartości nieruchomości.

Należy również przygotować kosztorys budowlany. Po pierwsze należy dokonać jego weryfikacji, na podstawie której będziemy w stanie wyliczyć kwotę kredytu. Jeżeli nie jesteśmy w stanie sami przygotować go, możemy liczyć na pomoc specjalistów. Oni zawsze chętnie służą pomocą. Także, jeżeli czegoś nie mamy lub nie wiemy jak się za coś zabrać, po prostu należy zwrócić się do nich o pomoc.

Działka budowlana jest Twoim wkładem własnym.
Każda osoba, nie musi mieć dodatkowej gotówki, jeżeli wartość działki, którą posiada stanowi co najmniej 20% wartości kosztu inwestycji.

Wnioskujesz o kredyt.
Bardzo ważne jest to, abyśmy mieli przygotowane wszystkie niezbędne dokumenty.
ING Bank Śląski nie wymaga od nas, byśmy mu przedstawiali, oryginał projektu budowlanego. Każda osoba, która wykonuje do banku wynagrodzenia poprzez przelewy, nie musi przynosić żadnych zaświadczeń o zarobkach.

Ocena nieruchomości.
Bardzo ważna jest wycena nieruchomości, która jest niezbędna do podjęcia decyzji przez ING Bank Śląski. Wymagane jest również od nas operat szacunkowy. Może być on wykonany przez rzeczoznawcę majątkowego. W takim przypadku bank nie weźmie od nas żadnej dodatkowej gotówki, która jest związana z wycenę nieruchomości, kiedy byśmy chcieli ją wykonać w banku. Natomiast jeżeli nie posiadamy go, bez problemu w takiej sytuacji pomoże nam bank. Kiedy już wykonania to operat szacunkowy trafi do nas pocztą.

Jak złożyć wniosek?
Zostawić należy swój numer. Wszelkie formalności są załatwiane zdalnie. Pomaga nam oczywiście we wszystkim specjalista ING Banku Śląskiego.
Wszystkie dokumenty trzeba wysłać online. Wszystkie informacje między innymi dotyczące naszego wniosku będziemy otrzymywać na bieżące telefonicznie lub online.
Wystarczy tylko raz przyjść do oddziału, aby doszło do podpisania umowy kredytowej.

Masz decyzję i podpisujesz umowę.
Jak już wiadomo, należy dostarczyć wszystkie niezbędne dokumenty, na podstawie których ING Bank Śląski podejmuje decyzję. Przed podpisanie umowy należy w pierwszej kolejności zapoznać się ze wszystkimi informacjami, jakie otrzymamy.

Podpisujesz umowę.
Otrzymamy oczywiście umowę do podpisania, ale również razem z nią decyzję kredytową. Należy się najpierw zapoznać zarówno z decyzją, jak i umową po czym, kiedy wszystko jest dla nas przejrzyste oraz zrozumiałe należy ją podpisać. Kiedy mamy jakiekolwiek wątpliwości warto się w takiej sytuacji udać do specjalisty, który rozwieje nasze wątpliwości i odpowie na wszystkie nasze pytania.

Pamiętaj o ubezpieczeniu.
Zapewne wiele z nas nie zdaje sobie sprawy z tego, że naprawdę ważne jest ubezpieczenie oraz korzystne. Jeżeli wybierzemy już daną nieruchomość, to jest ona zabezpieczeniem kredytu hipotecznego. ING Bank Śląski oczywiście ma przygotowaną dla klientów rewelacyjną ofertę ubezpieczeniową, z której warto skorzystać. Oferty są różne, można wybrać najkorzystniejszą dla siebie, a do tego mamy możliwość skorzystania ze zniżek od ING Banku Śląskiego.

W trakcie budowy.
Wypłata transz kredytu.
Pieniądze otrzymujemy w transzach, należy to rozumieć w ten sposób, że każdą kolejną transzę otrzymujemy w określonych etapach, a mianowicie musimy jakąś inwestycję zakończyć, by otrzymać kolejną transzę na kolejną inwestycję. Kiedy tylko kredyt zostanie uruchomiony, otrzymujemy pierwszą transzę. Transza ta stanowi 40% wartości naszego domu. Także pierwsza transza jest naprawdę bardzo duża. Kolejne transze są już rozliczane ze specjalistą.

Możesz bezpłatnie zrezygnować z części kredytu i okresu karencji.
Bywa tak, że jednak dojdziemy do wniosku, że zaciągnęliśmy zbyt duży kredyt i że tak duża ilość pieniędzy nie jest nam kompletnie potrzeba, dlatego też w takiej sytuacji jak najbardziej możemy po prostu zrezygnować z tych pieniędzy. Kiedy cały kredyt zostanie uruchomiony, możemy zrezygnować z karencji i nie ponosimy za to żadnych dodatkowych kosztów. Po rezygnacji z karencji spokojnie możemy przystąpić do spłaty kredytu. Mimo że wcześniej byliśmy przekonani, że tych pieniędzy jest za dużo, a tu nagle okazuje się, że jednak przydałyby się te pieniądze, nic nie stoi na przeszkodzie, byśmy jednak wzięli tę większą gotówkę, w takiej sytuacji musimy tylko złożyć aneks do kredytu. Także jak widać, jest to wszystko bardzo przejrzyste oraz proste.

Przeprowadzka.
Ostatni nasz krok to już tylko przeprowadzka, warto zorganizować parapetówkę dla najbliższych i rodziny i cieszyć się mieszkaniem w naszym wymarzonym domu.

Robię remont.
Mamy możliwość również wzięcia kredytu na remont naszego domu. Kredyt ten możemy wykorzystać jednakowo na remont naszego starego domu lub na remont nowo zakupionego przez nas domu. ING Bank Śląski chętnie służy pomocą podczas wszystkich etapów.

Jak sfinansujesz remont.
Kupujesz nieruchomość, którą chcesz wyremontować.

Jak już wyżej zostało wspomniane, możemy wziąć kredyt hipoteczny na remont naszego starego domu, oraz na remont domu, który dopiero co kupiliśmy, jednak nie podoba nam się w nim wszystko i chcielibyśmy pozmieniać parę rzeczy, po to by mieszkało nam się w nim dobrze. Najlepiej, jeżeli złożymy i uwzględnimy w jednym wniosku kredytowym, kwotę remontu. Jest to najwygodniejsze rozwiązanie.

ING Bank Śląski służy pomocą, kiedy nie mamy przygotowanego kosztorysu, chętnie pomogą nam w jego wykonaniu. Także nie musimy się o nic martwić. Nie wymagają od kwoty remontu własnego wkładu oraz minimalna kwota wynosi 10000 złotych, kwota ta ma cel remontowy oraz jest połączona z zakupem.

Już masz mieszkanie lub dom i chcesz je wyremontować.
W pierwszej kolejności należy się zastanowić, jak duży chcemy przeprowadzić remont w naszym domu, czy aby na pewno stać nas na ten remont oraz skąd pozyskać pieniądze. Pożyczka gotówkowa jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które planują mały remont. W takiej sytuacji nie mamy obowiązku rozliczania remontu.
W przypadku nieco większych remontów między innymi powyżej 70 000 złotych są dwie możliwości, oczywiście możemy skorzystać z kredytu hipotecznego, ale także z pożyczki hipotecznej. Kiedy zdecydujemy się na pożyczkę hipoteczną, nie musimy sporządzać kosztorysu, kredyt hipoteczny już go natomiast wymaga.

Szacujesz budżet.
Warto zastanowić się nad swoją zdolnością kredytową. Należy zastanowić się, czy remont mieszkania nie będzie dla naszego budżetu domowego zbyt dużym obciążeniem i czy poradzimy sobie z jego spłatą.

Kiedy już zdecydujemy się na kredyt czy pożyczkę, warto sobie dopasować takie raty, by były one dla nas jak najbardziej wygodne do spłaty.
Należy ustalić kwotę kredytu. Należy usiąść oraz pomyśleć nad tym ile będą nas kosztowały materiały do wykonania remontu, oraz jak dużo będziemy musieli zapłacić za wykonanie tych prac remontowych. Bardzo ważne jest to, by oszacować te koszta.

Nie jest w takim przypadku wymagany wkład własny.
Wnioskujesz o kredyt.
Bardzo ważne jest to, byśmy przygotowali wszystkie niezbędne dokumenty, możemy to sprawdzić na stronie internetowej ING Banku Śląskiego, znajdziemy tam dokładny wykaz niezbędnych dokumentów. Możemy się również w tej sprawie spotkać ze specjalistą, który nam wszystko dokładnie wytłumaczy.
Ważną informacją jest to, że kiedy już otrzymamy kredyt, możemy go przeznaczyć, na zakup mebli oraz sprzętu AGD w zabudowie. ING Bank Śląski nie będzie wymagał od nas żadnego zaświadczenia o zarobkach, jeżeli przelewamy do nich wynagrodzenie.

Ocena nieruchomości.
ING Bank Śląski wymaga wyceny nieruchomości, pomoże im to w podjęciu decyzji kredytowej.
ING Bank Śląski będzie wymagał od nas operat szacunkowy, jeżeli nie zostanie on wykonany przez rzeczoznawcę majątkowego ING Bank Śląski, pomoże nam w jego wykonaniu. Jednak należy pamiętać o tym, że kiedy dostarczymy go sami, nie ponosimy żadnych kosztów, które są związane z wyceną nieruchomości w banku. Jeżeli poprosimy o pomoc bank, wtedy otrzymamy od nich pocztą wykonany przez nich operat szacunkowy.

Operat szacunkowy jest to opinia, która mówi, jak wysoka jest wartość nieruchomości. Każdy taki operat szacunkowy musi być przedstawiony na piśmie przez rzeczoznawcę majątkowego. Jest to osoba fizyczna, która musi mieć odpowiednie uprawnienia, by mógł oszacować wartość nieruchomości.

Kiedy poprosimy o pomoc bank, o wykonanie operatu szacunkowego, to będziemy musieli go opłacić jeszcze przed tym, jak zostanie wydana decyzja kredytowa. Tego będzie wymagał od nas bank. Opłata może być zrealizowana za pomocą wykonanego przelewu lub możemy również wyrazić zgodę, by ING Bank Śląski sam pobrał sobie z naszego konta należytą opłatę.

Jak złożyć wniosek?
Zostawiamy swój numer, z pomocą specjalisty załatwiamy wszystkie formalności zdalnie.
Wszystkie dokumenty wysyłamy online, nie musimy się nigdzie fatygować. O Tym, czy został nam przyznany kredyt, zostaniemy poinformowani telefonicznie lub online.
Wystarczy przyjść tylko raz do oddziału, by podpisać umowę.

Masz decyzję i podpisujesz umowę.
Kiedy dostarczymy wszystkie dokumenty, wtedy bank będzie sprawdzał naszą zdolność kredytową. Zostanie podjęta także decyzja. W pierwszej kolejności jeszcze przed podpisaniem umowy powinniśmy zapoznać się ze wszystkimi informacjami, które otrzymamy od banku. Jeżeli nie będziemy czegoś rozumieć warto skontaktować się ze specjalistą, który nam wszystko dokładnie wyjaśni.

Podpisujesz umowę.
Otrzymamy od ING Banku Śląskiego zarówno umowę kredytową, jak i decyzję kredytową. Specjaliści czekają na nas, kiedy nie będziemy czegoś rozumieć.

Pamiętaj o ubezpieczeniu.
Ubezpieczenie jest naprawdę bardzo korzystne. Nasza nieruchomość jest zabezpieczeniem kredytu hipotecznego. Dlatego też musi mieć ona to ubezpieczenie. ING Bank Śląsku przygotował różne oferty ubezpieczenia, warto wybrać najkorzystniejszą dla nas. Istnieje również możliwość korzystania ze zniżek.

Uruchamiamy kredyt.
Kiedy wykonujemy remont, podczas którego kupujemy różne potrzebne materiały czy opłacamy Pana, który wykonuje nam prace remontowe, nie musimy zbierać faktur. ING Bank Śląski nie wymaga od nas tego. Remont będą rozliczać na podstawie zdjęć oraz kosztorysu.

Przeprowadzka.
Pozostaje nam się już tylko cieszyć z pięknie wyremontowanego mieszkania.

Jestem przedsiębiorcą.
Każda osoba, która planuje zostać przedsiębiorcą, ma prawo do złożenia wniosku o kredyt. Osoby, które chcą zacząć prowadzić swój własny biznes, wcale nie mają trudniej w zdobyciu kredytu. ING Bank Śląski również o takich osobach myśli.

Dla kogo kredyt hipoteczny?
Z kredytu hipotecznego mogą skorzystać klienci indywidualni, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą oraz o taki rodzaj kredytu mogą się ubiegać wspólnicy spółek osobowych: cywilnych, jawnych, komandytowych i partnerskich.

Twoje korzyści z kredytu hipotecznego w ING Banku Śląskim.
Wszystkie formalności są ograniczone dosłownie do minimum. ING Bank Śląski nie wymaga od nas, byśmy mu przedstawiali wyciągi z kont bankowych czy osobistych, nie wymagają także historii prowadzenia danej działalności.

ING Bank Śląski daje możliwość łączenia różnych źródeł dochodu. Dochód, który pozyskujemy z działalności, którą prowadzimy, możemy łączyć z zarobkami z innych źródeł. Czyli możemy łączyć dochód np. z umowy o pracę z kontraktem.

Kolejną korzyścią jest to, że możemy prowadzić działalność w kredytowanej nieruchomości.

Wcale nie musi być tak, że kredyt dla przedsiębiorcy jest droższy niż np. dla osoby, która chce wykonać remont czy zakupić nieruchomość. ING Bank Śląski nie wymaga od nas żadnych dodatkowych kosztów za to, że prowadzimy firmę.

ING Bank Śląski również dla przedsiębiorców przygotował rewelacyjne oferty ubezpieczeń kredytu. W życiu zdarzają się różne nieprzewidywalne sytuacje dlatego też lepiej mieć pewność oraz bezpieczeństwo. Przedsiębiorca ma możliwość skorzystania z dwóch wariantów, różnią się one zakresem ochrony oraz wysokością składki.

Wnioskujesz o kredyt.
Należy zostawić swój numer kontaktowy, wszystkie formalności zdalnie wyślemy z pomocą specjalisty.
Wszystkie dokumenty trzeba wysłać online, o całym przebiegu będziemy informowani telefonicznie lub online.
Aby podpisać umowę, wystarczy tylko raz przyjść do oddziału.

Otrzymanie kredytu.
Przed złożeniem wniosku o kredyt każdy przedsiębiorca powinien doskonale znać warunki, jakie musi spełniać.

Wymagane są od przedsiębiorcy następujące dokumenty:
– formy opodatkowania,
– dochód z działalności,
– funkcjonowanie działalności przez ostatnie 12 miesięcy.

Formy opodatkowania.
Każdy przedsiębiorca powinien przygotować dokumenty rejestrowe firmy oraz dokumenty finansowe: kartę podatkową, ryczałt ewidencjonowany, KPiR lub rachunek zysków i strat.
Dochód z działalności.

W takich przypadkach jak np. przeszliśmy z umowy o pracę na działalność gospodarczą lub forma prawna naszej firmy uległą zmianie czy zmieniliśmy formę opodatkowania naszej firmy, powinniśmy się zgłosić do ING Banku Śląskiego, który nam podpowie, jak powinniśmy udokumentować nasz dochód.
Funkcjonowanie działalności przez ostatnie 12 miesięcy.

Aby móc wnioskować o kredyt hipoteczny, nasza działalność gospodarcza musi funkcjonować co najmniej 12 miesięcy.

Pożyczka hipoteczna.
Pożyczkę hipoteczną warto zaciągnąć w ING Banku Śląskim, kiedy potrzebujemy naprawdę dużej gotówki.

ING Bank Śląski:
– stworzył wyjątkową ofertę, która jest idealnie dostosowana do naszych potrzeb,
– warunki kredytowania są bardzo korzystne,
– specjaliści hipoteczni wyróżniają się ogromną wiedzą oraz zaangażowaniem,
-oferują pakiet specjalnych korzyści.

Oferta dostosowana do Twoich potrzeb.
Każdy klient może liczyć na obniżenie raty pożyczki w ciągu całego okresu, kiedy spłacamy damy kredyt oraz mamy możliwość łatwiejszego startu, czyli kiedy następuje uruchomienie pożyczki, następuje również obniżenie jej kosztów, które są właśnie związane z jej uruchomieniem.

Korzystne warunki kredytowania.
Czas kredytowania jest bardzo długi, a zarazem korzystny, ponieważ wynosić on może aż do 25 lat. Raty, które będziemy musieli spłacać, mogą być równe lub malejące, oferuję także korzystne dla klienta oprocentowania.

Profesjonalna obsługa specjalisty hipotecznego.
Bywa tak, że nie możemy sami pójść do oddziału, ponieważ nie pozwala nam na to nasze zdrowie. Jeżeli mamy pytania, nie jesteśmy czegoś pewni lub coś jest dla nas niezrozumiałe, wystarczy skontaktować się z pracownikiem ING Banku Śląskiego, który przybędzie w wyznaczone przez nas miejsce w danym dniu oraz o określonej godzinie.

Pakiet specjalnych korzyści.
ING Bank Śląski nie akceptuje tylko umów o pracę, ale różne źródła dochodu. Każdy nasz wniosek jest rozpatrywany bezpłatnie. Oferują różnego rodzaju pakiety ubezpieczeniowe. Dzięki tym pakietom możemy być zupełnie spokojni, ponieważ spłata kredytu zostanie dokonana, jednakowo w przypadku śmierci czy kiedy utracimy źródło dochodu.

Tylko cztery kroki do kredytu.
Po pierwsze należy skontaktować się ze specjalistą. W pierwszej kolejności należy wypełnić formularz, który możemy wypełnić z pomocą specjalisty przez telefon. Należy zadzwonić pod następujące numery telefonów: 801 111 888 lub (32) 357 00 65. Oczywiście jest wiele osób, które bezpośrednio wolą wypełnić taki formularz, dlatego tez mogą się udać do najbliższego oddziału, a tam we wszystkim pomogą nam specjaliści.

Drugi krok to spotkanie ze specjalistą.
Nie musimy sami fatygować się do oddziału, możemy sami wyznaczyć miejsce, w którym będziemy chcieli spotkać się ze specjalistą. Podczas spotkania zostanie nam przedstawiona dla nas jak najlepsza oferta, zostaną sporządzone dokumenty oraz dostaniemy wstępną informację, która będzie mówiła o naszej zdolności kredytowej.

Trzeci krok to wypełnienie wniosku.
Kiedy uda nam się zebrać wszystkie niezbędne dokumenty, specjalista pomoże nam w wypełnieniu wniosku o kredyt.

Czwarty krok to uruchomienie kredytu.
Zostaniemy poinformowani o przyznanym nam kredycie przez specjalistę. Specjalista powie nam, w jakim dniu zostanie zawarta umowa oraz również zostaną ustalone warunki umowy. Wyznaczony zostanie termin, kiedy dany kredyt zostanie uruchomiony.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments