Poznaj sekret, dzięki któremu osiągniesz sukces

Jeśli zastanawiasz się nad pracą agenta kredytowego, ponieważ cenisz sobie niezależność, kierujemy do Ciebie ofertę współpracy. Na mocy naszej umowy będziesz mógł pracować wtedy kiedy chcesz oraz w miejscu jakie tobie odpowiada, zyskasz natomiast naszą pomoc oraz prowizję od każdego sprzedanego dla nas produktu.

Poznaj sekret, dzięki któremu osiągniesz sukces

Nasza pomoc polega w dużej mierze na ułatwieniu Tobie pracy. Dokonujemy tego za sprawą narzędzi, które opracowują nasi pracownicy, w oparciu o doświadczenia naszych agentów. Lata na rynku i wiedza zebrana w tym czasie pomogła nam w opracowaniu specjalnego panelu, na którym agenci mają dostęp do wszelkich informacji związanych ze swoimi sprzedażami oraz klientami. Nie oznacza to, że na informacjach się kończy. Za sprawą panelu agent jest w stanie zarządzać wszelkimi transakcjami, przeglądać ich historię, a nawet tworzyć adnotacje dla osób, które przygotowywały będą wniosek. Za pomocą platformy Kredytum.pl, bo tak nazwaliśmy nasz panel, agent jest w stanie wykonać za pośrednictwem internetu, te czynności, które wcześniej musiałbym robić manualnie, często przy użyciu poczty lub różnego rodzaju notatek oraz dokumentów. Administrowanie własną siecią sprzedaży nigdzie indziej nie przebiega w tak łatwy i czytelny sposób. Za pomocą platformy mamy wgląd do:

  • sprzedaży, przeprowadzonych przez nas, z możliwością sprawdzania ich statusu, a więc etapu, na którym się znajdują (bywa tak, że z różnych względów proces udzielania kredytu zawiesza się na jakimś etapie i oczekuje na wznowienie)
  • pracowników, których zrekrutowaliśmy, aby tworzyć osobistą sieć sprzedaży, którą będziemy zarządzali i rozliczali swoich pracowników w indywidualny sposób
  • rozliczeń, a więc wszystkich wpływów i obciążeń naszego konta powiązanego z płatnościami Kredytum.pl

Platforma Kredytum.pl to także innowacyjna opcja składania tzw. MULTIWNIOSKU. Korzystając z tego rozwiązania, możemy za pomocą jednego kliknięcia sprawdzić dostępność i wysłać wniosek naszego klienta do wielu firm pożyczkowych, które oferują podobne warunki udzielenia pożyczki. Skraca to zdecydowanie czas oczekiwania na odpowiedź i po prostu ułatwia nam zadanie. Bez tego rozwiązania, musielibyśmy wysyłać każdy wniosek z osobna, a więc z osobna wprowadzać te same dane oraz za każdym razem przechodzić przez nową procedurę.

Platforma to także pomoc dla naszego agenta w formie informacji. Bank wiedzy, jaki został stworzony na potrzeby naszych pracowników, zawiera setki pojęć, opracowanych na podstawie fachowej literatury. Hasła te stworzyliśmy dla tych, którzy oprócz posiłkowania się funkcjonalnością platformy czy też rapidus’a, chcą polegać przede wszystkim na własnej wiedzy z zakresu usług prowadzonym przez Kredytum.pl. Dział pomocy jest bogatym narzędziem, równie przydatnym jak każde inne.

Platforma Kredytum.pl przewidziana jest dla każdego agenta, a korzystanie z niej jest oczywiście bezpłatne. W ramach wynagrodzenia naszym agentom tego, że wybrali właśnie naszą firmę jako swojego pracodawcę, został stworzony także specjalny sklep partnerski, za pomocą którego możemy, zebrane za przeprowadzone transakcje punkty, wymieniać na nagrody.

Dzięki platformie mamy dostęp do wszystkich naszych sprzedaży z każdego miejsca, w którym się znajdujemy, jeżeli oczywiście mamy dostęp do internetu. Ułatwia nam ona przeprowadzanie całej procedury składania wniosku o kredytu dla naszego klienta, ale również później ułatwia nam proces przygotowywania dokumentów, kierując nami krok po kroku. Z jej poziomu możemy również sprawdzić status naszych sprzedaży i nimi zarządzać, a również na bieżąco śledzić sumę jaką zgromadziliśmy na naszym koncie z prowizji ze sprzedaży. Platforma Kredytum.pl ułatwia pracę każdego agenta, głównie za sprawą ograniczenia formalności jakie musi on wykonać osobiście. Niejednokrotnie dochodziły do nas głosy, że dzięki naszej pomocy, agent zrezygnował z pomocy sekretarki czy też księgowej, bo prowadzenie sprzedaży kredytów w oparciu o nasz system jest możliwe dla każdego, nawet dla osób bez specjalistycznej wiedzy  rachunkowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *