Poznaj narzędzie, które ułatwia prace

Wyobraź sobie, że jesteś świeżo upieczonym doradcą kredytowym. Po 5 latach studiów i setkach godzin w bibliotekach, twój wkład w poszerzanie wiedzy na temat finansów w końcu zaowocował i za kilka minut zaczniesz pierwszy dzień w nowej pracy. Na początek zapoznasz się z miejscem twojej pracy, koledzy pokażą ci twoje biurko i twój komputer, za pomocą którego będziesz rozmawiał ze swoimi klientami. Koleżanka zaoferuje, że pokaże ci kuchnie i opowie po krótce jaka atmosfera panuje w pracy.

Jak wygląda praca w przeciętnym biurze kredytowym?

Szybko zorientujesz się, że każdy jest bardzo miły, choć w firmie panuje napięta atmosfera. Kilka minut później zasiądziesz na swoim miejscu i zaczniesz poznawać swoje nowe obowiązki. Osoba odpowiedzialna za przygotowanie Ciebie do pierwszej rozmowy z klientem, będzie starała przekazać Tobie po krótce zakres wiedzy jaką musisz przyswoić, aby do tego doszło. Jeśli firma, w której pracujesz oferuje produkty finansowe 15 firm pożyczkowych, zapewne ich usług będziesz miał do przyswojenia co najmniej kilkadziesiąt.

Szybko przekonasz się, że kuchnię odwiedzisz tylko w celu zrobienia sobie kolejnej kawy, a miła twarz twojej nowej koleżanki szybko zostanie zasłonięta przez stos ofert, z którymi będziesz musiał się zapoznać. Niestety, ale jako ekspert musisz wszystkie usługi znać co najmniej na poziomie podstawowym. Musisz wiedzieć ile w ramach usługi zaoferować swojemu klientowi pieniędzy, oraz znać okres trwania umowy i tym podobne szczegóły. Nie możesz dopuścić do sytuacji, w której będziesz przerywał rozmowę ze swoim klientem, aby posiłkować się swoimi notatkami. Spędzisz zapewne dziesiątki godzin na przyswajaniu wiedzy, która co gorsza, co jakiś czas podlega zmianie lub całkowitej wymianie. Rynek finansowy działa bowiem prężnie, a konkurencja co rusz zmusza do zmiany naszych ofert.

 

Jak wygląda praca dla Kredytum.pl?

Wyobraź sobie teraz analogiczną sytuację do tej, którą przedstawiłem powyżej, z tą jednak różnicą, że wchodzisz do siedziby Kredytum.pl. Załóżmy, że i tu masz dostęp do kuchni, masz swoje biurko, a także miła koleżanka pomogła Ci się zaaklimatyzować. Wybija godzina rozpoczęcia Twojej pracy i jesteś już przygotowany do żmudnego zapoznawania się z ofertą wszystkich partnerów spółki Kredytum.pl. Spotka Cię jednak zawód, jeśli liczyłeś na kilka godzin wyjętych z życiorysu. W Kredytum.pl nie musisz poznawać każdej oferty i wykuwać jej na pamięć. Dlaczego? Swoim agentom udostępniamy specjalne narzędzie jakim jest Rapidus.pl, które ma im pomóc w procedurze doboru odpowiedniego produktu do klienta. Jak to działa? Rozmawiając z klientem wystarczy, że zadasz mu kilka podstawowych pytań o źródło jego dochodu, jego wysokość czy stan cywilny i wpiszesz je w odpowiednie rubryki na stronie Rapdisu.pl. Każde kliknięcie zapoczątkowuje tworzenie się algorytmu, który spośród wszystkich produktów jakie dostępne są za pośrednictwem Kredytum.pl, wybiera tylko te, których warunki spełnia twój klient. Warto tutaj zaznaczyć, że baza Rapidus.pl zawiera wszystkie produkty finansowe firm pożyczkowych i banków współpracujących z Kredytum.pl, a więc blisko 15 firm pożyczkowych oraz 11 instytucji bankowych. Zgromadzenie wszystkich tych ofert na kartkach papieru, z łatwością zawaliłoby Twoje biurko na wiele, wiele dni.

W przypadku narzędzia jakim jest Rapidus.pl sprawa jest na prawdę łatwa, ponieważ wszystkie wyświetlone wyniki to produkty, które masz widoczne na ekranie Twojego komputera. Aby dokończyć całą procedurę wyboru odpowiedniego produktu finansowego dla Twojego klienta, musisz jedynie kliknąć na odpowiedni produkt i wysłać wniosek o przyznanie pieniędzy. Nie musisz zatem znać wszystkich ofert na pamięć, ponieważ Rapidus.pl zrobi to za Ciebie. Jeśli jednak wolisz polegać na swojej wiedzy, z czasem w jakim będziesz używał tego narzędzia, oferty same zostaną przyswojone przez Twoją pamięć. Nasi doradcy zwykle nie potrzebują już pomocy, gdyż po kilku miesiącach pracy z naszym narzędziem, przyswoili już odpowiednia wiedze. Korzystają jednak z niego nadal, aby być w stu procentach pewni swojej wiedzy. Aby zacząć korzystać z naszego narzędzia wejdź na stronę i ciesz się zaoszczędzonym czasem.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments